Naši šachisté bojovali na okresní kole

TVNaše družstvo šachistů ve složení Skácel, Khun, Najmon, Nauč a Šimša se zúčastnilo okresního kola v šachu středních škol v Olomouci, které se konalo dne 8.1.2014. Celkově jsme v turnaji skončili na 4.místě. Od stříbrné medaile a postupu do kraje nás dělily pouhé dva body. Atmosféra byla vskutku šachová a některé tahy hráčů byly geniální. Za předvedené výkony děkujeme.

PK TV

Jarda dne January 08 2014 17:02:03 Tisk

Finanční gramotnost

Základy společenských vědJiž tradičně se studenti naší školy zapojili do celorepublikové soutěže Finanční gramotnost.
Školního kola 5.ročníku soutěže se letos zúčastnilo 153 studentů nižšího a vyššího gymnázia.
Přečíst vše...

Jarda dne January 08 2014 16:57:56 Tisk

Dne 9.1.2014 se konají třídní schůzky - informační/konzultační odpoledne

Rozmístění učitelů v kabinetech a učebnách

zavadil dne January 07 2014 13:02:13 Tisk

zavadil dne January 06 2014 13:18:11 Tisk

Výsledky školního kola soutěže "SAPERE - vědět, jak žít"

BiVe školním kole letošního ročníku soutěže "SAPERE - vědět, jak žít" studenti prověřovali své znalosti v oblastech životního prostředí , zdravého životního stylu, zásad zdravé výživy a prevence civilizačních nemocí. Přečíst vše...

zavadil dne January 05 2014 20:10:58 Tisk