Studentka našeho gymnázia v družstvu mistryň ČR

TVČtyři šternberské atletky získaly jako hostující v dresu AK Olomouc titul Mistr ČR družstev, kategorie starších žákyň. Všechny čtyři atletky byly bodujícími a platnými členkami dvacetičlenného družstva, které prokazovalo vysokou výkonnost po celou sezonu a zakončilo ji 6.10. 2012 v Olomouci titulem Mistr ČR.
Katrin Sásová, studentka Gymnázia Šternberk, v běhu na 300m zvítězila ve druhém rozběhu, kdy celkově obsadila 7. místo a byla členkou vítězné štafety 3x300m.

admin dne October 09 2012 19:41:38 Tisk

Krajské kolo atletického víceboje družstev

TVVe středu 26. září 2012 se v Šumperku družstvo chlapců zúčastnilo krajského kola atletického víceboje družstev. Chlapci skončili na sedmém místě. Výsledek byl poznamenán absencemi klíčových opor a v případě jejich účasti by družstvo bojovalo o druhé místo. Přes neúčast však družstvo vybojovalo pěkná individuální umístění: Martin Sadil 1.místo 400m a 2.místo skok vysoký, štafeta (Pobeška, Gloser, J. Sadil, M. Sadil) 1.místo.
Složení družstva: Martin Sadil,David Krejčí,Jan Sadil ,Vojtěch Gloser,Matúš Pobeška, Ondřej Kokeš,Martin Šívr

Finančně podpořeno O.p.s. rodičů a příznivců Gymnázia Šternberk

admin dne October 08 2012 07:28:23 | 0 Komentářů | Tisk

Němečtí studenti z Veitshoechheimu na naší škole

Němečtí studenti z Veitshoechheimu na naší školeVe dnech 23. - 29.9.2012 jsme přivítali na naší škole 12 studentů z německého gymnázia Veitshoechheim, a to v rámci výměny podpořené Česko-německým fondem budoucnosti. Němečtí studenti společně s našimi studenty poznávali nejen krásy našeho hlavního města, kde společně strávili dva dny, ale také pořizovali fotky.

Děkujeme Česko-německému fondu budoucnosti za financování tohoto projektu.

kde: nová budova Gymnázia Šternberk

Jako každý rok i letos zveme šternberské základní školy na již tradiční Halloween Party. Strašidelné soutěže a aktivity připravují žáci a žákyně tříd I.A, II.A a III.A.

admin dne October 02 2012 19:27:00 Tisk

DALŠÍ ATLETICKÝ ÚSPĚCH NAŠICH STUDENTŮ JE NA SVĚTĚ

TV 1.10.2012 dosáhli naši studenti na atletickém závodě opět dalších úspěchů. V okresním kole v přespolním běhu (družstev), který se uskutečnil na stadionu AK Olomouc a v blízkých Bezručových sadech v Olomouci skončilo družstvo našich dívek (Skalická, Sásová, Citovecká, Furišová, Pruknerová, Lollková, Eliášová, Janošíková) po výborných výkonech na 1. místě a postoupilo
do krajského kola. Družstvo chlapců (Sadil M., Skoupý, Sadil J., Kreuziger, Gloser, Kvapil) se na trati dlouhé 4755m také neztratilo a skončilo na místě druhém.

Gratulujeme!!! Za PK TV: Josef Červený

admin dne October 01 2012 21:07:38 | 0 Komentářů | Tisk

Úspěch studenta Gymnázia Šternberk - Jan Sadil získal na mistrovství ČR 1. místo!!!

admin dne October 01 2012 15:43:48 Tisk