Úspěch v Okresním kole olympiády AJ

AjDne 25.2. 2015 se na olomouckém DDM uskutečnilo Okresní kolo olympiády v anglickém jazyce. Naši školu reprezentovali Jan Kuča z I.A a Pavel Štěpán z IV.A.
Jan Kuča obsadil v kategorii IB páté místo a Pavel Štěpán vybojoval v kategorii IIB krásné třetí místo.

PK AJ

Oběma hochům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně úspěchů v soutěži AJ v příštím školním roce.

Jarda dne February 26 2015 18:06:02 Tisk

Zeměpisná olympiáda- okresní kolo

ZeměpisNa Gymnáziu Hejčín a ZŠ Zeyerova v Olomouci se v minulém týdnu konalo okresní kolo zeměpisné olympiády. Všichni naši studenti předvedli pěkné výkony a hned 2 z nich (Světnický František,Pytolaj Jakub) si zajistili postup do kola krajského.

Všem děkujeme a přejeme úspěch v kole krajském.

Výsledky

Přečíst vše...

zavadil dne February 24 2015 13:07:09 Tisk

Vítězství v okresním kole soutěže o zdravém životním stylu

BiNašim studentům se dařilo i v okresním kole soutěže Sapere - vědět, jak žít , která z různých úhlů pohledu prověřuje jejich znalosti o zdravém životním stylu.

V II.kategorii zvítězil tým ve složení František Mikulka (IV.a), Tereza Kuzmová (II.a) a Simona Sitařová (IV.a). Také studenti vyššího gymnázia nezůstali pozadu - 1.místo získal tým ve složení Jakub Smyčka (VI.a), Kryštof Smyčka (V.a) a Ladislav Pospíšil (V.a).

Všichni postupují do krajského kola.

Blahopřejeme !
PK biologie

zavadil dne February 23 2015 16:55:48 Tisk

Lyžařské kurzy 2015 – Karlov pod Pradědem

TVJak již tradičně v měsíci únoru proběhly lyžařské kurzy II.A, V.A a 1.A, které se uskutečnily v lyžařském středisku Karlov pod Pradědem. Oba kurzy proběhly za dobrých sněhových podmínek a studenti si mohli užívat sjezdařských tratí v daném středisku. Počasí nám také přálo. Kromě lyžařských dovedností si studenti dopřáli ve večerních programech bazén, tělocvičnu a další doprovodný program.

Všichni účastníci se z lyžařského kurzu vrací obohaceni o nevšední zážitky z lyžování a doprovodného programu.

Závěrem chceme poděkovat všem zúčastněným za zdárný průběh lyžařských kurzů.

Podívejte se na fotečky - třída II.A a třidy 1.A a V.A

PK TV

zavadil dne February 23 2015 11:51:37 Tisk

DVOJNÁSOBNÁ RADOST

Český jazykDne 5. 2. 2015 se konalo v DDM Olomouc okresní kolo olympiády z českého jazyka. Z našeho gymnázia se účastnilo 5 soutěžících – Marie Zlamalová v nižší kategorii a Anna Skácelová, Eliška Kořenková, Eva Hromádková a Adéla Zatloukalová ve vyšší kategorii.
Holky podaly skvělý výkon a v obrovské konkurenci se nakonec mohly radovat.

V nižší kategorii se na překrásném 2. místě umístila Maruška Zlamalová a Anička Skácelová vyšší kategorii dokonce vyhrála!!!

Obě studentky postupují do krajského kola!

Moc blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Pk ČJ

zavadil dne February 21 2015 12:46:12 Tisk

Okresní kolo olympiády v anglickém jazyce

AjDo okresního kola olympiády v anglickém jazyce (kategorie III.A) se v letošním školním roce probojovali dva studenti.

Anna Skácelová (VII.A) obsadila v silné konkurenci gymnázií a středních škol skvělé 1. místo. Dalším želízkem v ohni byl Pavel Maňák (3.B), který skončil na pěkném 5. místě.

Blahopřejeme

PK AJ

zavadil dne February 21 2015 12:44:04 Tisk

Recitační soutěž šternberských škol

Český jazykJiž tradičně se v únoru setkávají žáci základních škol a gymnázia v DDM ve Šternberku, aby si změřili své síly v recitaci.

Nejinak tomu bylo i letos, kdy 18.2. reprezentovaly naši školu dívky od primy po kvartu. A jaké měly ze soutěže pocity? Tady jsou jejich odpovědi : „Atmosféra byla příjemná a všichni účastníci podali dobré výkony. Jen některá výherní místa bych asi obsadila jinak. Pro mě je to dobrý zážitek. Na soutěži se mi líbilo, byla fajn atmosféra a i příjemné prostředí pro recitování. Pěkné básničky od ostatních a i fajnová porota. Zajímavé ceny, ale přišlo mi ( a ne jenom mně, ale i jiným lidem), že umístění některých mělo být trošičku jiné. To je z mé strany asi vše, opravdu mně nenapadá žádná jiná připomínka...

A jak jsme dopadli? Skvěle! Naše Lucie Marková z IV.A obsadila ve své kategorii 1. místo.

Všem ostatním děkujeme za reprezentaci a těšíme se , že v dalším roce se pokusí bojovat i kluci.

zavadil dne February 20 2015 11:49:03 Tisk

Výsledky školního kola Biologické olympiády

BiŠkolního kola Biologické olympiády se v únoru účastnilo celkem 35 studentů nižšího gymnázia. Soutěžili ve dvou kategoriích - D (prima a sekunda) a C (tercie a kvarta).

zavadil dne February 20 2015 10:15:20 Tisk

Schůzka zájemců o tvorbu školního časopisu...

Chcete se podílet na školním studentském časopise, píšete, máte nápady, jste šikovní grafici...zde je šance pro Vás

zavadil dne February 17 2015 08:44:42 Tisk