Cykloturistický kurz - 3.A a VII.A,

TVVe dnech 30.5.-3.6.2016 se tradičně uskutečnil sportovní kurz tříd 3.A, VII.A. se zaměřením na cyklistiku. Kurz probíhal v krásném podhorském areálu v RS Krystal Oskava. Studenti absolvovali během kurzu řadu kilometrů na kole po naší krásné vlasti a poznali mnohá malebná zákoutí této části republiky. Také změřili síly ve sportovních hrách a střelecké soutěži. Vrcholem našeho společného sportovního kurzu byl závod do vrchu. Celkově na kurzu panovala dobrá nálada, bylo dobré počasí a všichni jsme si to pořádně užili.
Podívejte se na fotečky z kurzu
PK TV

Přečíst vše...

Jarda dne May 30 2016 11:20:06 Tisk

Studenti se seznamují s osobností Tomáše Bati

Dějepis

Naše škola se opět stala zastávkou putovní výstavy. Po příběhu berlínské zdi a osudech Jana Zajíce, které zde byly prezentovány v minulých letech, letos výstavní panely přibližují inspirativní prostředí Baťovy firmy a meziválečné první republiky.

Výstavu nám zapůjčilo občanské sdružení PANT.

Jarda dne May 27 2016 12:02:50 Tisk

Mezinárodní úspěch – IPO 2016

Moc blahopřejeme naší studentce a úspěšné absolventce Aničce Skácelové z bývalé VIII.A ke skvělému úspěchu na 24. Mezinárodní filozofické olympiádě, která se konala 12.5. – 15.5. 2016 v Belgii.

Aničko, děkujeme Ti za skvělou reprezentaci školy a přejeme Ti, ať se nikdy nebojíš mysle

Jarda dne May 27 2016 09:14:21 Tisk

Celostátní kolo Astronomické olympiády a Matěj Černý z I.A

fyzika20. května 2016 se v Praze na Štefánikově hvězdárně konalo finále Astronomické olympiády kategorie GH, ve kterém naši školu reprezentoval Matěj Černý z I.A. Podařilo se mu stát se úspěšným řešitelem tohoto kola a ve velké konkurenci se umístil na 18. místě. Pokud si obtížnost zadání chcete zkusit sami, otevřete si ho na stránce http://olympiada.astro.cz/201516_finale_GH.html .
Matějovi gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Výsledková listina

Jarda dne May 24 2016 21:34:19 Tisk

Den pátý a poslední - loučí se třída 4. B a končí letošní jarní část maturitních zkoušek.

Jarda dne May 20 2016 11:33:08 Tisk

Den čtvrtý ...a třída 4.A se loučí :-) (19. 5. 2016)

Jarda dne May 19 2016 20:11:19 Tisk

Třída VIII.A už to má za sebou... (18. 5. 2016)

Jarda dne May 18 2016 20:09:14 Tisk

Ústní část maturit byla zahájena...hodně štěstí

Jarda dne May 16 2016 09:55:28 Tisk

VÍTĚZSTVÍ V KK SOČ A REPREZENTACE V CELOSTÁTNÍM KOLE V HRADCI KRÁLOVÉ

Dne 11. května 2016 proběhlo v nových prostorách PP UP v Olomouci KK SOČ 2016.
Cílem této soutěže je vést talentované žáky k samostatnému a tvořivému přístupu při řešení problémů v 18 soutěžních oborech.
V letošním ročníku nás v KK SOČ reprezentovaly 2 studentky maturitních ročníků- Petra Balcárková a Nikola Adámková.
Obě studentky čelily řadě dotazů ze stran odborné komise a musely odolat i náporu svých konkurentů.
Petra Balcárková v oboru „Tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie“ získala krásné 3. místo a Nikola Adámková v oboru „Pedagogika, psychologie a problematika volného času“ získala 1. místo a bude naši školu reprezentovat v celostátním kole v Hradci Králové, které proběhne 17. - 19. 6. 2016. Nejúspěšnější řešitelé se pak mohou zúčastnit dalších mezinárodních odborných soutěží.
Oběma holkám ještě jednou GRATULUJI a moc bych jim přála, aby podobných úspěchů v jejich životě jenom přibývalo.