Fotbal – Pohár J. Masopusta

TV

Naše družstvo chlapců se úspěšně zúčastnilo okresního fotbalového turnaje O Pohár J Masopusta středních škol a obsadilo krásné  2.místo za vítězným týmem SOU Uničov, který je složen z fotbalistů Sk Uničov. Naše družstvo podalo kvalitní výkony a prohrálo pouze s vítězným týmem.

Za předvedené výkony gratulujeme PK TV

zavadil dne October 06 2013 19:28:33 Tisk

Studentské předčasné parlamentní volby 2013 aneb JAK JSME VOLILI

Studentské předčasné parlamentní volby 2013 aneb JAK JSME VOLILIVe dnech 2. a 3. října 2013 se naše škola zapojila do celostátních Studentských voleb programu Jeden svět na školách společnosti Člověk v tísni.

A jak to dopadlo?

Klikněte!

Přečíst vše...

zavadil dne October 04 2013 08:28:13 Tisk

Přespolní běh - 2. místo dívek

TV

Již tradičně se naše atletická družstva chlapců  i dívek zúčastnila okresního kola v přespolním běhu v Olomouci. Dívky měly trať dlouhou 3.145m a chlapci 4755m. Naše družstva v těžké konkurenci obstála a družstvo dívek skončilo na krásné 2. místě.

Gratulujeme PK TV

Jarda dne October 02 2013 08:18:07 Tisk

Corny cup

TVZáří patří každoročně Corny cupu a i letos se ho naše družstva zúčastnila. Úspěšnější byla letos děvčata, která vybojovala postup do krajského kola, ve kterém skončila, těsně pod stupni vítězů, na výborném čtvrtém místě.

Jarda dne September 30 2013 13:58:17 Tisk

Do pastí se chytit nenechali…..

Základy společenských vědV pátek 27. září uspořádali vyučující a studenti Gymnázia Šternberk za podpory MÚ Šternberk projektový den nazvaný „ Pasti, pasti, pastičky…“. Těmi pomyslnými pastmi byly pasti dluhové, které na nás všechny číhají každý den z nejrůznějších míst. Cílem této akce bylo ukázat žákům, jak je důležité o těchto nástrahách vědět a umět se jim vyhnout.

Jarda dne September 27 2013 13:39:10 Tisk

Maturita bude co nevidět ...

Jarda dne September 23 2013 21:45:05 Tisk

Biologická exkurze na Přírodovědeckou fakultu UP Olomouc

BiDne 20.9.2013 studenti biologického semináře navštívili pracoviště kateder botaniky a buněčné biologie a genetiky Př.f.UP Olomouc. Cílem bylo jakési "nahlédnutí pod pokličku", aby si naši studenti udělali alespoň malou představu o tom, co by je čekalo při studiu na vysoké škole. Prohlédli si prostředí laboratoří a učeben i moderní přístroje, které se využívají při izolaci a analýze DNA a při práci s geneticky modifikovanými organismy. Seznámili se s některými metodami vědeckého výzkumu a také možnostmi studia biologických věd v Olomouci. Velký zájem vyvolala na závěr ukázka vlastností tekutého dusíku, které si někteří vyzkoušeli na vlastní kůži.