Fotbalový turnaj J. Masopusta – okresní kolo

TVDnes 10. 10. 2017 se na družstvo chlapců složené z VG zúčastnilo okresního kola fotbalového turnaje J. Masopusta, který se uskutečnil v Olomouci na umělé trávě. V prvním zápase jsme narazili na družstvo G. Olomouc-Hejčín. Utkání bylo vyrovnané až do posledních minut, přesto jsme po sporné ofsajdové situaci prohráli nejtěsnějším výsledkem 1:0. Ve druhém zápase nás čekal celek SSŠs Lutín. Přes výraznou herní převahu a spoustu neproměněných gólových situací jsme se nakonec rozešli smírně 1:1, když jsme obdrželi gól z rychlého brejku v poslední minutě. V posledním zápase jsme měli za soupeře SŠLCH Olomouc, který se stal celkovým vítězem turnaje. Zápas se nesl v přátelském duchu, jelikož o postupujícím bylo rozhodnuto, a proto jsme viděli řadu pohledných akcí na každé straně. Konečný výsledek 0:3 byl pro náš tým krutý. Celkově musím poděkovat našemu týmu za předvedenou hru a reprezentaci naší školy.