ATLETICKÝ PŘEBOR ŠTERNBERSKÝCH ŠKOL – vezeme medaile

TVNaši studenti nižšího gymnázia se zúčastnili atletického přeboru škol 6-9.tříd, který je součástí nominačních závodů na setkání partnerských měst v Dobšiné a uskutečnil se tentokrát na atletickém stadionu v Olomouci. Po krásných atletických soubojích Bára Kučerová obsadila 2.místo v běhu na 60m a 800m a 3.místo v dálce. Katrin Sásová z přehledem vyhrála běh na 60m, na 800m trati skončila druhá a ve skoku do dálky by obsadila druhou příčku, ale její výsledky byly započítány mimo soutěž, vzhledem ke studiu již v prvním ročníku VG. Eliška Němcová v hodu míčkem odsadila 3.místo, ale také mimo soutěž.

Ani chlapci se neztratili, Tomáš Mašek obsadil v běhu na 1000m 5.místo a v dálce 9.místo. Do soutěže koulařů také zasáhl Radek Zatloukal a svým výkonem obsadil konečné 8.místo, i když v závěrečném pokusu pokořil 9m hranici. Ta by znamenala medailové umístění, bohužel přešlápl a pokus byl neplatný.

Všech atletům děkujeme za reprezentaci školy a GRATULUJEME k dosaženým výkonům a výsledkům.